Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 22:25
Анонс Нд, 27 травня До уваги інвесторів!

У самому центрі Афін у залах Спілки Фотографів Греції відбулося урочисте відкриття виставки робіт українських фотохудожників з Одеси під назвою «Образи та враження»

12 червня 2017, 12:38

10 червня 2017 року в Афінах, у центральному приміщенні Спілки Фотографів Греції (Hellenic Photographic Society), відбулося урочисте відкриття експозиції  творів українських аматорів-фотохудожників під промовистою назвою «Образи та враження», наданих грецькій стороні  Одеською Спілкою Фотографів та клубом «Фотон-2».

Цей захід став продовженням співпраці українських та грецьких фотомитців, які вже мають добру історію проведення таких  виставок – роботи грецьких авторів побували у найбільших культурних центрах України – Харкові, Одесі, Маріуполі протягом останніх років.

У ході урочистого відкриття виставки президент Спілки Фотографів Греції пан Спірос Іатропоулос наголосив на важливості таких культурних обмінів, враховуючи нашу спільність  культур та історії.

Захід відбувся за участі співробітників Посольства України в Грецькій Республіці, членів української громади, представників грецьких культурних кіл та медіа.