Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 01:43

В Афінах відбулося офіційне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

25 вересня 2017, 11:53

19 вересня 2017 року Посольство України в Грецькій Республіці провело офіційне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

 Захід, проведений в урочистій атмосфері в приміщеннях Посольства та Культурно-Інформаційного Центру Посольства, засвідчили своєю присутністю більшість акредитованих в Греції Послів, члени Парламенту, представники Уряду, Міністерства закордонних справ, інших міністерств та відомств, місцевих органів влади, експерти, політики, представники ділових та наукових кіл, зацікавлені у розвитку співробітництва з Україною. представники української громади Греції, духовенства, культурної еліти, а також грецьких ЗМІ.

Численні гості заходу мали змогу насолодитись виставкою живопису «Міфологічні мотиви Древньої Греції та України» відомої української художниці-графіка О.Чаус, яка проживає у Греції.

У приміщенні Культурно-Інформаційного Центру Посольства було репрезентовано виставку фоторобіт відомого українського дослідника, журналіста й історика, директора Міжнародного інституту Афонської спадщини в Україні С.Шумила «Афон і Україна: подорож крізь віки».

Гостям заходу також було представлено концертну частину, підготовлену представниками української громади Греції.