Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 06:40

Щодо проведення культурно-мистецького заходу в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці

23 жовтня 2017, 16:06

20 жовтня 2017 року в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці відбувся культурно-мистецький захід, у рамках якого була представлена міжнародна мандрівна документальна  виставка  «З піснею через світ», підготовлена Державною архівною службою України, Центральним державним архівом зарубіжної україністики. Виставка присвячена музичному мистецтву української еміграції, що в умовах життя на чужині дозволила нашим співвітчизникам зберігати свою ідентичність, зробити неоціненний внесок у формування історичної пам’яті українського народу та популяризацію української культурної і духовної спадщини у світі.

Захід відбувся за сприяння Центру підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» під егідою Посольства України в Афінах.

Спеціальним гостем була співачка, бандуристка, член Національної спілки кобзарів України Наталя Кончаківська, у виконанні якої прозвучали українські музичні композиції та народні пісні.

На початку заходу Тимчасовий повірений у справах України Наталя Косенко в урочистій атмосфері вручила посвідчення закордонного українця представнику Української громади Греції Зенону Франку, видане відповідно до рішення Національної комісії з питань закордонних українців.