Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 08:01

У Посольстві України в Грецькій Республіці відбулося урочисте відкриття виставки «Чарівний світ творів художників України».

01 грудня 2017, 17:20

29 листопада 2017 року Посольство України в Грецькій Республіці у рамках відзначення 25–річчя встановлення дипломатичних стосунків між Україною та Грецією, а також   з нагоди відзначення 100-ї річниці дипломатичної служби України провело у Культурно-Інформаційному Центрі урочисту презентацію культурологічного іміджевого проекту «Чарівний світ творів художників України».

 

Проект презентував грецькій та міжнародній аудиторії сучасне образотворче мистецтво України у різноманітних жанрах: живопис, прикладне мистецтво – техніка батік, графічний дизайн, ілюстрації до книг та поштові марки, роботи з текстилем та виготовлення ляльок.

У рамках його реалізації до Греції прибули яскраві представники сучасного українського образотворчого мистецтва, серед яких майстриня техніки батіку Людмила Внучкова, художниця по текстилю Ірина Кіршина та  керівник студії техніки ебро (водні анімації) Ірина Чурпіта.

Вперше у Греції були продемонстровані роботи відомих українських графіків Лариси Лукаш та Юлії Правдихіної.

Захід з промоції вітчизняних діячів образотворчого мистецтва, проведений в урочистій атмосфері в приміщенні Культурно-Інформаційного Центру Посольства, засвідчили своєю присутністю представники дипломатичних кіл, грецької та української громадськості, а також грецьких ЗМІ, творча інтелігенція.

 

Численні гості заходу мали змогу ознайомитися також з інформаційними матеріалами щодо  сучасного мистецтва України.