Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 06:38

9 грудня 2017 р. в Афінах відбулася Міжнародна конференція на тему «Українське друковане слово за кордоном. Українські ЗМІ в Греції».

11 грудня 2017, 11:37

9 грудня 2017 р. у конференц-залі грецької культурно-просвітницької громадської організації «Стоа Вівліу» («Книжкова Аркада»), відбулася Міжнародна конференція на тему «Українське друковане слово за кордоном. Українські ЗМІ в Греції», присвячена 20-річчю виходу в світ першої української газети Греції «Вісник- Анґеліафорос».

Організатором конференції виступила Громадська Організація української діаспори в Греції «Українсько-Грецька Думка» за  підтримки Посольства України.

У роботі конференції від Міністерства закордонних справ України взяла участь начальник управління у справах закордонних українців та гуманітарного співробітництва Лариса Дір, яка оголосила вітання від керівництва Міністерства закордонних справ України організаторам та учасникам конференції.

 

У рамках заходу  відбулася дискусія, на тему актуальних викликів та загроз у контексті міжнародної політики, в ході якої порушувалися такі питання як гібридні війни та стратегічні комунікації, регіональна та міжнародна безпекова перспектива, збройна агресія Росії проти України.

У дискусіях взяли представники дипломатичних місій, акредитованих в ГР, зокрема Посли Албанії та Чехії, а також  авторитетні грецькі політологи та експерти.

У ході заходу було презентовано книгу військового капелана отця А.Зелінського. Презентацію видання здійснив  автор. 

Конференція  відбулася за присутності представників дипломатичного корпусу Греції, грецьких наукових і освітніх кіл, української громади Греції, ЗМІ та грецької громадськості.