Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 07:35

Шевченківські дні в Афінах

07 березня, 19:16

7 березня 2018 року з покладання квітів до пам’ятників Тарасові Шевченку, встановлених на території української дипломатичної установи в Афінах, а також в парку Гуді м.Афіни (муніципалітет Зографу) та на площі «Грецько-української дружби» в м.Мандра (муніципалітет Мандри-Ідилії), розпочалася низка заходів у рамках відзначення 204-ої річниці з Дня народження Генія українського народу Тараса Шевченка.
У церемоніях покладання квітів взяли участь співробітники Посольства України разом із представниками української громади в Греції, представниками муніципалітетів мм. Зографу і Мандра-Ідилія.
У цей день біля пам’ятників видатному українському поетові звучало невмируще шевченківське слово та його «Заповіт», українською та грецькою мовами, у виконанні представників української громади в ГР В.Семківа – асоціація українців Греції «Український журавлиний край», В.Том’яка – українська суботня школа «Берегиня», М.Смоляник (вокал) і О.Василишин (бандура) – товариство української діаспори Греції «Українсько-Грецька Думка», а також українська пісня у виконанні О.Душенкової та її доньки Ю.Єрокудій – Центр підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта».
У рамках заходів з вшанування пам’яті Великого Кобзаря у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці з 7 по 30 березня 2018 р. діятиме виставка репродукцій художніх творів Тараса Шевченка та друкованих видань його літературних творів. Виставка відкрита для відвідування у робочі дні з 10:00 до 16:00.