Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 06:41

4 квітня ц.р. у приміщенні Посольства було проведено тематичний брифінг у справах затриманих/заарештованих у Греції громадян України – членів екіпажів морських суден.

05 квітня, 18:50

Участь у брифінгу взяли представники грецьких ЗМІ, в т.ч. Афінсько-Македонської агенції новин ANA-MPA Д.Маноліс, авторський колектив україномовного видання при церкві Святої Трійці «Гілка калини», представники товариств української громади Греції, духовенства, волонтери, адвокат судна «Меконг Спіріт» Д.Папаконстантопулос.

Під час брифінгу присутніх було поінформовано про роботу ПУ в ГР, МЗС України і компетентних органів України в частині консульсько-правового захисту громадян України - членів екіпажів морських суден, затриманих/засуджених в Греції за перевезення нелегальних мігрантів; про роботу українських делегацій з представниками грецьких компетентних органів під час нещодавніх візитів. Аудиторією була позитивно сприйнята інформація, що в ході зустрічей представників України і Греції опрацьовувалося питання співпраці сторін в рамках двостороннього механізму з протидії залучення українських моряків до протиправної діяльності.