Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 03:24

ОГОЛОШЕННЯ

06 жовтня, 00:00

11-го жовтня 2017 року о 19.30 у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці за адресою вул. Стефану Дельта 2, Філотеї, відбудеться презентація проекту «Енергія українського мистецтва», що здійснюється за підтримки Міністерства Закордонних Справ України.

Проект об’єднав сучасне мистецтво України у його різноманітних проявах: живопис, скульптура та колекції українських фешн-дизайнерів.

У рамках його реалізації до Греції прибудуть яскраві представники сучасного українського образотворчого мистецтва, серед яких майстриня пейзажу, натюрморту і портрету, Галина Попінова та скульптор Антон Титов, відомий своїми експресивними експериментальними формами.

Вперше свої роботи у Греції продемонструють:

ANNA K наймолодший успішний дизайнер України, сенсація в світовій фешн-індустрії, справжній представник покоління Z - першу власну колекцію дизайнерка випустила у 16 років. Сьогодні їй 21 і вона - у списку «Forbes Europe» 30 до 30, у категорії Мистецтво.

 

COUTURE DE FLEUR – успішний тандем відомої української художниці Олени Онуфрів і медіа-видавця Інни Катющенко. Основний напрямок цього бренду дизайнерського одягу – поєднання простих ліній крою з кольором, натхненням і пристрастю картин Олени.

 

Партнери проекту:

ТОВ «Тайкі Турз енд Тревел Сервіс», TycheTours,  MerlinTravel,  EGOcharter, ESTUDIO, MERCEDES-BENZ FASHION DAYS KYIV, DART

Інформаційна підтримка – ICTV, Europa Plus, журнал «Новое время»

ВХІД  ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ

Телефон для довідок: +30 210 68 00 230,

Культурно-інформаційний центр Посольства України