Посольство України у Грецькій Республіці

, Київ 00:10
Анонс Нд, 27 травня До уваги інвесторів!

Міжрегіональне співробітництво між Україною та Грецією

Грецька Республіка є одним з найважливіших партнерів України в регіоні Південних Балкан та Східного Середземномор`я. З огляду на це, важливою сферою співробітництва між Україною та Грецією є розвиток відносин між містами-побратимами та областями, який відбувається на підставі укладених між двома країнами низки договірно-правових документів про міжрегіональне співробітництво. На сьогоднішній день підписано близько 15 таких угод - між Житомирською ОДА та регіональною адміністрацією Західної Македонії, між Київською МДА та мерією м. Афіни, між м. Одеса та м. Пірей,  м. Дніпропетровськ та   м. Салоніки, м. Маріуполь та м. Пірей, м. Ніжин та м. Яніна, м. Сартана Донецької області та муніципалітетом Зографу м. Афіни, Миколаївською міською державною адміністрацією та Муніципалітетом о. Тінос, Київською ОДА та Префектурою о. Крит, адміністрацією СМТ Старобешево та Муніципалітетом о. Егіна, Севастопольською МДА та адміністрацією м. Коринф, Хмельницькою ОДА та адміністрацією Південно-егейської області.

З огляду на важливість економічної складовою регіонального співробітництва між Україною та Грецькою Республікою підписані: Угода про співробітництво між Житомирською ТПП та Греко-Українською ТПП, Меморандум про співробітництво між ТПП України та Федерацією грецької промисловості, Угода про співробітництво між Хмельницькою ТПП та ТПП м. Пірей.

Триває підготовча робота щодо підписання відповідних документів про співробітництво між Харківською ОДА та регіоном Пелопоннес, Луганською ОДА та префектурою Лаконія, Київським районом м. Одеси та Муніципалітетом Мандри.

Започаткуванню нових та поглибленню існуючих партнерських зв’язків між адміністративно-територіальними одиницями України та Греції, розширенню взаємовигідної двосторонньої співпраці між представниками впливових бізнесових та підприємницьких структур сприяють робочі поїздки Посла України у Грецькій Республіці до регіонів країни акредитації.

 Червень 2017 року

Посольство України в Грецькій Республіці