Посольство України у Грецькій Республіці

Київ 01:45

Урочисте відкриття виставки художніх фотографій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в Культурному Центрі "Руфь"

08 лютого 2014, 13:47

ПРЕС-РЕЛІЗ

9 лютого 2014 року о 12.00 в Культурному Центрі Афінської Архієпископії „Руфь” (м. Афіни, вул. Агіо Васіліу, 15) відбудеться урочисте відкриття виставки Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника „Києво-Печерська лавра. Святиня України”. Захід проходить під патронатом Посольства України в Грецькій Республіці та Священного Синоду Грецької Православної Церкви.

У відкритті виставки візьмуть участь Архієпископ Афін і Всієї Греції Ієронім ІІ, члени Священного Синоду Грецької Православної Церкви, Посол України в Грецькій Республіці Володимир Шкуров і дипломати Посольства, генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина, а також представники Києво-Печерської Лаври. Захід відбудеться в рамках святкування в Грецькій Республіці дня пам`яті Святого Фотія.

Виставка сучасних художніх фотографій „Києво-Печерська лавра. Святиня України” презентує фотографії інтер’єрів пам’яток архітектури, панорами Києво-Печерської лаври, заснованої у 1051 році, яка є перлиною духовної спадщини українського народу, святим місцем для всього християнського світу.

Експозиція знайомить відвідувачів зі знаменитими печерами, храмами та іншими монастирськими спорудами, що зводилися протягом дев’яти століть – з ХІ до ХХ ст. і складають величний ансамбль Києво-Печерської лаври. На світлинах представлені зображення мальовничих краєвидів Лаври, екстер’єри та інтер’єри пам’яток архітектури.

Фотовиставка „Києво-Печерська лавра. Святиня України” буде відкрита для відвідувачів в Культурному Центрі „Руфь” (м. Афіни, вул. Агіо Васіліу, 15) до 16 лютого 2014 року (з 9.00 до 13.00 та з 17.00 до 20.00).

 

Посольство України

в Грецькій Республіці