Посольство України у Грецькій Республіці

Київ 15:05

14 жовтня ц.р. у Афінах відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

16 жовтня 2018, 18:17

Уже другий рік поспіль в Афінах проходять масштабні урочистості з відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Гості заходів,  представники української громади Греції, ЗМІ, грецьких культурних і ділових кіл та широкої громадськості, мають можливість, ознайомитися з традиціями і звичаями українського народу.

14 жовтня 2018 року з ініціативи Клубу українок у Греції  (НПО «Борисфен») за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці й організації «Melissa Network» у передмісті Афін, у парку імені Дімітріоса Зомопулоса муніципалітету Кіфісіа, відбувся Другий фестиваль Cossak-Art за участі усіх українських громадських об'єднань Греції.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь представники муніципальної Ради мерії Кіфісіата Посольства України в Грецькій Республіці, які виступили з промовами та привітали присутніх зі святом.

Цього року заходи фестивалю Cossak-Art включали різнопланову концертну програму за участі артистів з України: тріо «Сад пісень», відомої української бандуристки, співачки, композитора, учасниці конкурсу Х-фактор Марини Круть та гостей з Польщі – школи Бойового гопака (м.Варшава), при Міжнародній Польській Федерації Бойового гопака, заснованої Володимиром Пилатом, яка презентувала техніку бойового гопака.

Із традиційними грецькими танцями виступили творчі колективи м.Кіфісіа та Критського товариства району Врілісіа.