Посольство України у Грецькій Республіці

Київ 15:05

Щодо спільного заходу Посольства та української громади Греції

11 лютого, 19:17

10 лютого ц.р. урочистим тематичним вечором у Культурному Центрі Посольства України в Грецькій Республіці під назвою "100 років Соборності України" завершилася  низка заходів з відзначення цієї знаменної дати у Греції.

Програма урочистого вечора, організованого за ініціативи Асоціації "Український журавлиний край", розпочалася з традиційної вже для українців Греції церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У рамках заходу відбулася демонстрація виставки "Загартовані безсмертям", присвяченої роковинам армії УНР, яку підготували українці Центру підтримки і розвитку культурної спадщини "Трембіта" в Греції (голова Алла Лобач), у взаємодії з Державною архівної службою України (Центральним державним архівом зарубіжної україніки), заслухали доповіді й виступи з цієї тематики.

Про історичний спадок і відповідальність вже нинішнього покоління за державу, яку творимо і чию долю вирішувати нам скоро на виборах, зазначив у своєму виступі перед учасниками зібрання Посол України Сергій Шутенко. 

 

Захід відбувся за участі представників усіх українських об’єднань Греції, грецької громадськості, Греко-Української Палати, лідерів та представників інших національних меншин Греції, релігійної громади, журналістів, учнів українських шкіл.

Святкову концертну програму продемонстрували творчі колективи громадських об’єднань "Берегиня", "Український Журавлиний край", “Трембіта”, Клуб українських жінок Греції

.