Посольство України у Грецькій Республіці

Київ 16:31

Щодо візиту Посла України до муніципалітету Зографу

07 листопада 2019, 12:56

6 листопада цього року Посол України Сергій Шутенко відвідав муніципалітет Зографу, де провів робочу зустріч з новообраним мером Васілісом Тодасом, віце-мерами та місцевими депутатами.

Головними темами для обговорення стали розвиток побратимських контактів,  які пов’язують Зографу з селищем Сартана (м.Маріуполь), реалізація низки проєктів  з підтримки грецької діаспори в Україні, зокрема у частині сприяння викладання грецької мови в загальноосвітніх школах в Україні, а також роль та участь грецької держави у розвитку освіти та збереженні національної ідентичності українців в Греції.

Розмова відбувалася у широкому колі, оскільки до неї були запрошені голова Асоціації "Українсько-Грецька Думка" Г.Маслюк, директорка Київської школи №139 Оксана Усенко, викладачі та делегація українських учнів, які  перебувають в гостинній Греції. У цій школі з початку навчального року розпочали вивчення грецької мови, отож підтримують найтісніші зв’язки з грецькими освітніми закладами. 

У рамках заходу  відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Тараса  Шевченка, який встановлений у Парку Гуді муніципалітету Зографу.