Посольство України у Грецькій Республіці

Київ 17:19

#Голодомор86 #Holodomor86

29 листопада 2019, 18:35

29 листопада 2019 року в Афінах у рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні

відбулися меморіальні заходи за участю Посольства України, української громади, духовенства, представників ділових, культурологічних і громадських кіл Греції.

Посольство України за ініціативи Центру підтримки і розвитку культурної спадщини «Трембіта» та у співпраці з іншими українськими громадськими організаціями, а також з Грецько-українською палатою  організувало експозицію документальної  виставки «Ні забуття, ні прощення!» Центрального державного архіву зарубіжної україніки та прем’єрний показ в грецькій столиці документальної стрічки Бориса Буняка «When we starve» («Коли ми голодуємо») до 86-х роковин Голодомору.

Творчі колективи й молодь з осередків української діаспори в Греції: «Українсько-Грецька Думка», «Український  журавлиний край» та «Берегиня» долучилися до програми  вечора.

Учасники акції вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх закатованих голодом українців. За загиблими жертвами геноциду українського народу відправили поминальну панахиду та  запалили свічки пам’яті.

Посольство України висловлює подяку за співпрацю у підготовці та проведенні меморіального заходу українським громадським організаціям Греції, Грецько-українській палаті та усім, хто своєю присутністю прийшов вшанувати пам’ять невинно загиблих жертв Голодомору.