Учні українських шкіл в Греції отримали українські свідоцтва державного зразка про середню освіту
Опубліковано 28 травня 2013 року о 20:24

в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці відбулася урочиста церемонія вручення українських свідоцтв про середню освіту державного зразка учням українських шкіл при товариствах «Берегиня» і «Трембіта» та дітям співробітників дипустанови.

Посол України в Грецькій Республіки Володимир Шкуров привітав з цією важливою подією випускників, їхніх батьків та вчителів, а також представників Міжнародної української школи при Міністерстві освіти, молоді та спорту України, які прибули в Грецію для участі у прийнятті іспитів. Гості заходу щиро вітали маленьких виконавців, які підготували святковий концерт для випускників.

26 травня 2013 р. випускний вечір з врученням атестатів про середню освіту відбувся в суботній школі української громади Греції «Українсько-грецька думка».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux