Про Україну
Опубліковано 12 травня 2020 року о 16:44

Інформаційна довідка про Україну

Офіційна мова: українська

Столиця: Київ

Набуття незалежності: 24 серпня 1991 року

Розташування: Центрально-Схiдна Європа, південно-східна частина Східноєвропейської рівнини, між 44''20' і 52''20' північної широти і 22''5' і 41''15' східної довготи.

Площа: 603 700 км2

Клімат: помірно-континентальний, на Південному березі Криму - субтропічний, середземноморського типу. В Закарпатті клімат м’який, з теплою малосніжною зимою і дощовим літом.

Середня зимова температура: від -8° до -12° C (від +17.6° F до +3° F). В південних областях зимова температура коливається близько 0° C (+32° F).

Середня літня температура: від +18° до +25° C (від +64,4° F до +77° F), хоча вдень вона може досягати більше +35° C (+95° F).

Найкращий час для відвідування України :літо, пізня весна та рання осінь.

Населення: 47 732 079 (щільність – 80 чол/кв.км.)

Валюта: гривня (літерний код гривні - UAH, цифровий код - 980, скорочена назва - грн.)

Часовий пояс: GMT+2 (UTC+2)

Інтернет-домен найвищого рівня: ua

Телефонний міжнародний код: 380

Офіційний сайт України:  Ukraine.ua

https://ukraine.ua/

Прес -реліз МЗС

МЗС України запустило сайт UKRAINE.UA про сучасну Україну для іноземних аудиторій


греція - мзс україни запустило сайт ukraine.ua про сучасну україну для іноземних аудиторій

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив сайт UKRAINE.UA, цифровий портал про сучасну Україну для іноземних аудиторій.

«Ми створили сайт UKRAINE.UA, аби світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чаруючої природи. Країну свободи та гідності. Країну, в якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього», - заявив міністр.

За словами міністра, до створення проєкту були залучені провідні фахівці та профільні агентства, і він залишатиметься відкритим до колаборацій та розвитку і після запуску.

«Зокрема, на сайті розміщений фотобанк “Україна”, який я анонсував влітку. Тоді на мій заклик відгукнулися багато фотографів, чудові роботи яких згодом увійшли до збірки. Світлини можна вільно використовувати в некомерційних цілях для просування України за кордоном», - повідомив міністр.

Дмитро Кулеба додав, що головними драйверами створення проєкту були Міністерство закордонних справ та Український інститут, а його метою є формування позитивного іміджу України за кордоном. За словами глави МЗС, нині працює англомовна версія сайту, а протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій.

«Іноземці зможуть познайомитись із Україною онлайн, зацікавитися нею і згодом відвідати, інвестувати чи приїхати на навчання до нашої держави», - додав глава МЗС України.

Міністр висловив щиру вдячність команді МЗС, всім партнерам та учасникам створення сайту, насамперед, Посольству Великої Британії в Україні. До роботи над проєктом долучились Програма розвитку ООН в Україні, Depositphotos, Ukraїner, «Ілляшев та партнери», Офіс із залучення інвестицій UkraineInvest, Український державний центр міжнародної освіти, Державне агентство розвитку туризму України, Український інститут національної пам'яті, Асоціація в’їзних туроператорів України, Ukrainian Fashion Week, Громадська Спілка «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», експертка з винної культури та викладачка Ukrainian Wine & Spirit School Євгенія Ніколайчук, Український культурний фонд, українські фотографи, стартапи, культурні інституції.

Насамкінець, Дмитро Кулеба закликав всіх, хто має ідеї, як покращити сайт, хоче передати фотографії для фотобанку чи поділитись своїми враженнями про проєкт, скористатися електронною адресою зворотного зв’язку, розміщеною на сайті.

https://ukraine.ua/

https://mfa.gov.ua/news/dmitro-kuleba-zapustiv-sajt-ukraineua-prosuchasnu-ukrayinu-dlya-inozemnih-auditorijСпільні сторінки історії та культурні зв’язки України і Греції


Традиційно дружні відносини між Україною та Грецією мають давні історичні корені.

З моменту встановлення дипломатичних відносин досягнуто значного прогресу у відносинах між державами, які базуються на міцній дружбі, взаємній повазі, спільній духовній, релігійній та культурній спадщині.

Україна та Греція поділяють спільні цінності демократії та свободи. Греція займає чітку позицію щодо підтримки України. Греція підтримує територіальну цілісність та суверенітет України, а також її євроінтеграційний та євроатлантичний курс.


 Філікі ЕтеріяБагатовікова історія контактів українського та грецького народів базується на загальних духовних основах та спільних історичних зв’язках.

Найбільш яскравим прикладом такої спорідненості наших народів є той факт, що саме на українській землі була створена революційна організація

«Філікі Етерія».

А саме - у 1814 році в м. Одеса трьома грецькими діячами - торговцями Ніколасом Скуфасом, Афанасіосом Цакаловим і Еммануїлом Ксанфосом.


Метою її створення було звільнення країни від гніту Османської імперії.

"Філікі Етерія" об'єднала усіх свободолюбивих греків, які знаходились тоді в Одесі, на той час - частини царської Російської імперії.

У березні 1820 року члени організації скористалися труднощами османів в ході серйозного повстання Алі-Паші, і загальним революційним духом, який панував тоді в Європі (після повстань в Неаполі та Іспанії).

Рух, ініційований організацію «Філікі Етерія», надихнув та підняв уесь грецький народ до революції 1821 року.

200-річчя цієї визначної події планується широко відзначати у Грецькій Республіці наступного року на державному рівні.

Посилання:

1.https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA%D1%96_%D0%95%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D1%8F

2.http://hfcodessa.org/uk/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9-2/


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux