Напередодні річниці вторгнення росії в Україну, "Лікарі Світу" представили експозицію з 30 фотографій про діяльність організації на українсько-румунському кордоні у перші тижні війни.
Вдячні організаторам виставки та особисто фотографу Яннісу Яннакополусу за те, що через об'єктив камери зміг поєднати біль, горе та вдячність українських громадян, вимушених покинути свої домівки у пошуках притулку.